Darmowa reklama

Forum parapsychologiczno - ezoteryczne. Zostało stworzone z myślą o niedoświadczonych w "tych" sprawach. Namawiam wszystkich odwiedzających forum do zarejestrowania się. Jeszcze raz proszę o rejestrację i o wspomogę naszego forum jakże cennymi postami.

O rozwoju zdolności PSI, Magii i Duchowości


W ostatnich latach wśród młodych ludzi poszukujących życiowej alternatywy, zaczęła panować niemalże moda na rozwijanie zdolności parapsychicznych, takich jak podróże poza ciałem, manipulacje energetyczne, czy różnego rodzaju dziedziny magiczne pozwalające w zamyśle wpływać praktykującemu na otaczającą go rzeczywistość.
Wielu stara się dziś rozwinąć tego rodzaju zdolności, często jednak nie zaznajomiwszy się wcześniej należycie z tematyką, której dotykają, popełniają podstawowe błędy, które albo utrudniają im skutecznie rozwiniecie tego rodzaju zdolności, albo, co gorsza, prowadzą do nieprzyjemnych następstw w energetyce ich ciał subtelnych (a w konsekwencji i fizycznego) oraz różnych problemów emocjonalnych.
Tekst ten powie, o czym warto pamiętać, jeżeli staracie się rozwijać swoje zdolności parapsychiczne. Są to według mnie absolutnie kluczowe sprawy i mam nadzieję, że uświadomienie sobie ich pomoże Wam na drodze Waszego rozwoju, zarówno duchowego, materialnego, jak i rozwoju zdolności PSI.Chce zamieścić tutaj bardzo ważny temat odnoszący się do czucia energii w szczególności, oraz kontroli energii, który może posłużyć do PB czy PS.
Zawsze są pytania, czy widać ta energie po jakimś czasie czy wogóle istnieje, jak ja poczuć żeby ja kontrolować, wiec jestem by opisać.
Ta energia, jest kosmiczna energia, ona istnieje przez nas wszystkich jest wszędzie nigdy jej nie brakuje.
Uczucia wiążące się z współdziałaniem z energia są następujące:

- Odpychania
- Zimno
- Ciepło
- Ciarki
- Wibracje Wink

Zimno czy tez ciepło może powstać w zależności od nas, czy nadamy temu taka właściwość.
Głównie chodzi o Wibracje, wszystko na ziemi działa w sposób wibracyjny, możemy to określić na takie ciarki na ciele.
To jest właśnie Energia, energia kosmiczna.


Chcesz więcej??? Wbijaj na www.paranormalia.fora.pl
www.paranormalia.fora.pl

Wpis znajduje się w podkategorii: Fora dyskusyjne


Wpisy z frazą: